Google, YouTube Premium Abonelerine Nest Mini Hediye Ediyor

Google, geçen yıl sunduğu akıllı hoparlör paketini geri getiriyor. Ancak, bu sefer, şirketin teklifi, daha basit bir kayıt süreci ile daha fazla sayıda insan tarafından kullanılabilir. Ücretsiz bir Nest Mini almaya hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken bu web sayfasını ziyaret etmek.

Hediye aktif bireysel ve öğrenci YouTube Premium, YouTube Music Premium ve Google Play Müzik abonelerine açıktır. Bir aile planının birincil hesap sahibiyseniz, ücretsiz bir Nest Mini de alabilirsiniz. Promosyon, 30 Haziran’a kadar açık olsa da, Google, malzemelerin tükenmesi durumunda daha önce sona erebileceği konusunda uyarıyor. Şu anda, sadece ABD’deki insanlar hediyeye katılabiliyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, şartlar ve koşullar herhangi bir bölgesel kısıtlamadan bahsetmez, bu nedenle Google teklifi başka ülkelerde de sunabilir.

Geçen yıl, bazı YouTube Premium ve bazı ülkelerdeki Google Asistan kullanıcıları şirketten ücretsiz bir Nest Mini alabildiler. 2018 ve 2019’da arama devi, Google Home Minis’i sunmak için Spotify ile de ortaklık kurdu. En uygun fiyatlı akıllı hoparlörünü insanlara vermek, Google’ın bilinçli bir hamlesi çünkü Asistan’ı mümkün olduğunca çok eve sokmaya yardımcı oluyor. Bu da Google’ın dijital yardımcıyı daha rekabetçi hale getirmesine yardımcı oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *