Bu Sahte 350 Dolarlık Anti-5G USB’yi Satın Almayın

Dolandırıcılar, anti-5G çözümü olarak yalnızca 128 MB depolama alanı olan 350 dolarlık bir USB bellek satmaya çalışıyor. “5GBioShield” İngiltere’de son zamanlarda 280 £ ile 330 £ arasında (343 ve 405 $) satışa sunuldu ve bir evi 5G’ye karşı korumak için “kuantum holografik katalizör teknolojisini” kullanma sözü veriyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, USB anahtarı sahte ve aslında sadece 128 MB depolama alanına sahip normal bir 6 dolarlık USB çubuk. Ancak bu, komplo teorisyenlerinin onu teşvik etmesini engellemedi.

BBC News, “5GBioShield” ın Glastonbury Kent Konseyi’nin 5G Danışma Komitesi üyesi tarafından önerildiğini bildirdi. Küresel olarak yıllık Glastonbury Festivali’nin ev sahibi olarak bilinen kasaba, güvenlik korkuları hakkında 5G hakkında bir soruşturma çağrısında bulundu. Bu korkular ayrıca İngiltere’de son aylarda 5G ve koronavirüsü birbirine bağlayan komplo teorilerine yol açtı ve bazı insanlar sonuç olarak 5G kulelerini bile yaktı.

Glastonbury’nin 5G Danışma Komitesi’nin harici bir üyesi Tony Hall, bu cihazı yeni bir Glastonbury konsey raporunda önerdi. “Bu cihazı kullanıyoruz ve yararlı buluyoruz” iddiasında bulundu. Aynı raporda Hall ayrıca “5G açıldığında kuş sürülerinin öldüğünü” ve “insanların burun kanaması ve intihar oranlarının arttığını” iddia ediyor. Aynı rapor, yeni koronavirüs ve 5G’nin yayılımını yanlış bir şekilde bağlayan referansları da içeriyor.

5G’nin kuş sürüleri için zararlı olduğunu, intihar oranlarını veya burun kanamalarını arttırdığını veya hatta koronavirüsle bağlantılı olduğunu gösteren hiçbir bilimsel kanıt yoktur. Hall, Glastonbury’deki 5G’nin çıkışına karşı çıkıyor ve topluma teknoloji konusunda tavsiye vermek için kurulan 9 kişilik bir gruba atandı. Hall aynı raporda “5G, tam kontrol ve“ gözetim durumu ”için bir araçtır” diyor. 5G’den çok korkan birinin, kendilerini korumak için dizüstü bilgisayarlarına sahte 128MB USB çubuk takmaktan mutluluk duyması kesinlikle ironiktir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *